SES Mutfak, sektörün deneyimli firmaları olan Dünya devi BAUFORMAT & BURGER ürünleri ile İstanbul ve Bodrum’da hizmet vermektedir.

2015 yılında faaliyete başlayan Ses Mutfak, üretim kalitesine verdiği önem doğrultusunda teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarını sürekli artırarak modüler mutfak sektörünün gelişiminde öncülük etmektedir.

Firmanın mobilyaları seçkin inşaat projelerinde tercih edilirken birinci kullanıcılarında tercihi olmaktadır. Türkiye’nin her bölgesinde ve çok sayıda noktada hizmet vermektedir.

Estetik ve modern çizgisi ve farklı tasarımlarıyla modüler mutfağın olanaklarını genişletmek ve mutfakta farklı çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmek üzere ürün gamı her geçen gün zenginleştirilmektedir.

Avrupa’nın bir çok prestijli markası ile dekorasyon konusunda da işbirliği yapan Ses Mutfak, Bünyesinde Franke Faber, Blanco, Schock Silverline, Liebherr, Elica Barazza, Akrilik Tezgah, Silestone, Çimstone, Belenco gibi değerli markaları da bulundurmaktadır. Firma teknoloji ve araştırmaya verdiği önem sayesinde mutfak ve banyo mobilyası sektöründe sayılı firmalarından biri haline gelmiştir.

Ses Mutfak müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Ayrıca alanında her zaman yenilikçi, ergonomik dizayn, konfor, kullanım kolaylığı ve yüksek kaliteyi hedefleyen bir anlayışıyla hareket etmektedir.

Tecrübeli mimar kadrosuyla geliştirilmiş bilgisayar programları ve müşterilerinin isteği doğrultusunda projeler üretmektedir. Ses mutfak kullanıcısının ürünlerinde bütçesine göre fonksiyonellik estetik akıllı çözümlerin bir arada sunulduğu en uygun hizmeti vermektedir. Firma kişiye özel yaptığı tasarım ve üretimlerin yanı sıra toplu konut projelerinde ve inşaat şirketlerinin tercihi haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Bauformat-Burger markası dünyanın en iyi 10 firması arasında yer almaktadır. Sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hedef sektörlerin her birinde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz. “Modern tasarımlar, yüksek kaliteli malzemeler ve en yenilikçi teknoloji ile ilerlemeyi hedefliyoruz.”

Misyonumuz

Misyonumuz; zorlu ve değişken piyasa koşullarında dahi üstlendiğimiz kaliteli ve yenilikçi projelerimizle topluma değer katmaktır.Markamız ve üretim kültürümüzün temeli olan müşterilerimizi dinlemek ve onların isteklerine yönelik çözüm üretmektir.Misyonumuzu; güvenilir ve dinamik bir hizmet anlayışına sahip olarak ,faaliyet gösterdiğimiz her sektörde gözle görünür bir fark yaratarak uygulamaktayız.

Mutfak

Mutfak, evin merkezi bir yaşam alanıdır. Bau-for-mat; tarzının yanında  herhangi bir oda boyutu için fonksiyonel olmasıyla birlikte bütçenize uygun özel bir çözüm sunmaktadır. Uzman mutfak mağazası ile yüksek kaliteli ürünler verir , ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre kişisel ‘Rüya Mutfak’  planları hazırlanır.

Made in Germany

Teknik ilerleme ve uzun yıllar deneyimi kombinasyonu üretimimizin temelidir.’Dünyanın mutfak merkezi’ çalışanlarımıza , ultramodern üretim tesisinde, 160.000 m² den fazla metrekare alan üzerinde, yüksek çevre standartlarında ürünlerimiz yapılmaktadır.Çevre dostu, sürdürülebilir üretiminin yanısıra mutfak kalitesi, çeşitlilik ve dayanıklılığa sahiptir.

Dünya Çapında

Dünyada pek çok ülkede zamanında teslimat ve kusursuz hizmeti ile global lojistik sağlar.Lojistik uzmanlarımızın kendi sürücüleri; 180 çekici ve römorklar kendi araç filosunu kullanarak Orta Avrupa’ya ana pazarlama sunmaktadır.Buna ek olarak; nakliye firmaları Kuzey, Güney ve Doğu Avrupa, Amerika, Asya piyasaları ve Arap Emirliklerine hizmet vermektedir.

 • Burger 1917

  Otto aßmann el işi mutfak mobilyaları üretmeye başlar.

 • Bau-for-mat 1929

  Dört Baumann kardeşler şirketi ‘Gebrüder Baumann’ oluştururlar.

 • Burger 1953

  Şirket ihracatı başlar.İlk ihracat hedefleri:Hollanda, Almanya, Federal Cumhuriyeti, Sovyetler Birliği ve Macaristan.

 • Burger 1960

  Mobilya monte mutfak olarak yeniden tasarlanmaya başlar.

 • Bau-for-mat 1961

  Bau-for-mat hazır mutfak’ ürün yelpazesi lansmanı yapılır.

 • Bau-for-mat 1984

  50 milyon ciro ve yaklaşık 320 çalışana sahiptir.

 • Bau-for-mat_Burger 1991

  Şirket Bau-for-mat ve Burger olarak birleştirilir.

 • Bau-for-mat_Burger 2000

  Our Haus Beck sergi ve eğitim merkezi açılmıştır.

 • Bau-for-mat 2009

  Yeni Cube-purista (kulpsuz) mutfak yelpazesi sunulmuştur.

 • Bau-for-mat_Burger 2011

  Yaşayan Mutfak’ Köln IBB fuarında sergilenmiştir.

 • Burger 2013

  Kulpsuz mutfak Lineapiantra sunulmuştur.

 • Bau-for-mat_Burger 2014

  Bau-for-mat_Burger markaları için yeni ortak bir websitesi kurulmuştur.

Mutfak Mimarisi

100% Müşteri Memnuniyeti

Sektöründe Öncü

Türkiye’nin Her Yerine Kurulum Hizmeti

Kolay Ulaşım

Copyrights © 2017 All Rights Reserved by Ses Mutfak